Yhteystiedot

Hei,

voimmeko auttaa?

Tai soita meille

050 123 1234

Juha Porrassalmi

Toimitusjohtaja, CEO

+358 40 900 7101
juha.porrassalmi@puume.fi

Seppo Tikka

Toimitusjohtaja, R.E.D. Compass Oy. Konserniyhtiöiden Puume Oy, Puume oü ja Puume ooo liiketoiminnan kehittäminen

+358 50 439 4966
seppo.tikka@puume.fi

Jyrki Vainio

Varatoimitusjohtaja, myynti

+358 50 329 0790
jyrki.vainio@puume.fi

Esa Vataja

Taloushallinto CFO, hallituksen puheenjohtaja

+358 40 505 2202
esa.vataja@puume.fi

Mikko Virtanen

Johtaja, tutkimus- ja suunnittelu

+358 40 900 7106
mikko.virtanen@puume.fi

Harri Marttinen

Kaupallinen johtaja

+358 40 728 0747
harri.marttinen@puume.fi

Jukka Räsänen

Ostojohtaja

+358 50 351 2005
jukka.rasanen@puume.fi

Timo Malmström

Johtaja, rakentamispalvelut

+358 40 150 6666
timo.malmstrom@puume.fi

Jyrki Puukangas

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 50 389 0407
jyrki.puukangas@puume.fi

Jarmo Muukkonen

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 40 827 1766
jarmo.muukkonen@puume.fi

Markku Bartholdi

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 400 444 030
markku.bartholdi@puume.fi

Heidi Elers

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 40 150 7777
heidi.elers@puume.fi

Antero Karhapää

Johtaja, sähkö- ja teleurakointi

+358 50 390 0284
antero.karhapaa@puume.fi

Olli Lindfors

Projektipäällikkö, sähkö- ja teleurakointi

+358 50 569 5107
olli.lindfors@puume.fi

Sami Impiö

Aluejohtaja, sähkö- ja teleurakointi, Kiviharjunlenkki 1 E, 90220 Oulu

+358 50 390 0824
sami.impio@puume.fi

Toni Kivilahti

Aluepäällikkö, Kiviharjunlenkki 1 E, 90220 Oulu

+358 40 910 6638
toni.kivilahti@puume.fi

Pertti Mattila

Johtaja, kalustaminen

+358 400 842 075
pertti.mattila@puume.fi

Pekka Marjamaa

Myyntipäällikkö

+358 50 406 4468
pekka.marjamaa@puume.fi

Antti Leppänen

Projektipäällikkö

+358 50 306 9010
antti.leppanen@puume.fi

Nina Mönttinen

Projektipäällikkö

+358 400 719 923
nina.monttinen@puume.fi

Minna Virtanen

Designer, Markkinointi

+358 40 900 7109
minna.virtanen@puume.fi

Anders Djupsjö

Projektinhallinta & Design, apteekit

+358 40 357 8390
anders.djupsjo@puume.fi

Micke Malmström

Projektikoordinaattori

+358 40 737 6942
micke.malmstrom@puume.fi

Krista Stein

Päällikkö, kalustaminen. Puume Retail Design oü, Narva mnt.13A-31, Tallinn 10151, Estonia

+372 5697 7877
krista.stein@puume.fi