Yhteystiedot

Yhteydenotto lomake

Hei,

voimmeko auttaa?

Tai soita meille

050 123 1234

Myynti

Harri Marttinen

Harri Marttinen

Varatoimitusjohtaja, myyntijohtaja

+358 40 728 0747
harri.marttinen@puume.pro
Pekka Marjamaa

Pekka Marjamaa

Myyntipäällikkö

+358 50 406 4468
pekka.marjamaa@puume.pro
Jyrki Puukangas

Jyrki Puukangas

Rakennusliiketoiminnan vastaava

+358 50 389 0407
jyrki.puukangas@puume.pro
Kim Jääskeläinen

Kim Jääskeläinen

Tuotepäällikkö

+358 50 343 0001
kim.jaaskelainen@puume.pro
Antero Karhapää

Antero Karhapää

Sähköurakointiliiketoiminnan johtaja

+358 50 390 0284
antero.karhapaa@puume.pro
Mikko Virtanen

Mikko Virtanen

Sr. suunnittelija, IT-johtaja

+358 40 900 7106
mikko.virtanen@puume.pro
Henrik Lemmetyinen

Henrik Lemmetyinen

Markkinointijohtaja, liiketoimintajohtaja

+358 50 338 5155
henrik.lemmetyinen@puume.pro
Sami Impiö

Sami Impiö

Aluejohtaja, Pohjois-Suomi

+358 50 390 0824
sami.impio@puume.pro
Anders Djupsjö

Anders Djupsjö

Asiakkuuspäällikkö, apteekki- ja kosmetiikka-ala

+358 40 357 8390
anders.djupsjo@puume.pro

Rakentamispalvelut

Jouko Holmberg

Jouko Holmberg

Sr. projektipäällikkö

+358 50 512 2707
jouko.holmberg@puume.pro
Anniina Petäjä

Anniina Petäjä

Resurssien hallintapäällikkö

+358 50 403 7759
anniina.petaja@puume.pro
Jukka Aalto

Jukka Aalto

Sr. projektipäällikkö

+358 40 526 8716
jukka.aalto@puume.pro
Jyrki Törmänen

Jyrki Törmänen

Projektipäällikkö, talotekniikka

+358 50 308 8304
jyrki.tormanen@puume.pro
James Meachin

James Meachin

Projektipäällikkö

+358 504 408 339
james.meachin@puume.pro
Daniela Korkiakoski

Daniela Korkiakoski

Koordinaattori

+358 40 848 5215
daniela.korkiakoski@puume.pro

Sähkö- ja teleurakointi

Olli Lindfors

Olli Lindfors

Projektipäällikkö

+358 50 569 5107
olli.lindfors@puume.pro
Sebastian Gerasik

Sebastian Gerasik

Sr. sähkö- ja teleprojektipäällikkö

+358 50 4389 270
sebastian.gerasik@puume.pro
Raimo Kinisjärvi

Raimo Kinisjärvi

Sr. sähkö- ja teleprojektipäällikkö

+358 50 471 2701
raimo.kinisjarvi@puume.pro

Kalusteet

Sami Niemi

Sami Niemi

Liiketoimintajohtaja

+358 40 721 7564
sami.niemi@puume.pro
Pertti Mattila

Pertti Mattila

Sr. advisor

+358 400 842 075
pertti.mattila@puume.pro
Antti Leppänen

Antti Leppänen

Sr. projektipäällikkö

+358 50 306 9010
antti.leppanen@puume.pro
Toni Hyväri

Toni Hyväri

Sr. projektipäällikkö

+358 50 349 9089
toni.hyvari@puume.pro
Ida Lehtonen

Ida Lehtonen

Projektipäällikkö

+358 40 777 8704
ida.lehtonen@puume.pro
Ida Vuorinen

Ida Vuorinen

Avainasiakaspäällikkö

+358 40 137 1553
ida.vuorinen@puume.pro
Olle Munck

Olle Munck

Sr. tekninen suunnittelija

+358 45 139 6075
olle.munck@puume.pro
Krista Stein

Krista Stein

Projektipäällikkö, Viro

+372 5697 7877
krista.stein@puume.pro

Hallinto

Juha Porrassalmi

Juha Porrassalmi

Toimitusjohtaja

+358 40 900 7101
juha.porrassalmi@puume.pro
Seppo Tikka

Seppo Tikka

Johtaja, konsernin kehittäminen & hallinto

+358 50 439 4966
seppo.tikka@puume.pro
Esa Vataja

Esa Vataja

Konsernitalousjohtaja

+358 40 505 2202
esa.vataja@puume.pro
Jussi Leskelä

Jussi Leskelä

Talouspäällikkö

+358 50 408 3595
jussi.leskela@puume.pro
Miia Pöytälaakso

Miia Pöytälaakso

Brändipäällikkö

+358 400 613 530
miia.poytalaakso@puume.pro
Heidi Malmström

Heidi Malmström

Kehityspäällikkö

+358 40 150 7777
heidi.malmstrom@puume.pro

Puume AB / Göteborg

Bo Holmlind

Bo Holmlind

Toimitusjohtaja / Puume AB

+46 705 68 47 47
bo.holmlind@puume.pro
Knut Moberg

Knut Moberg

Myynti- ja projektipäällikkö

+46 70 66 88 919
knut.moberg@puume.pro
Tiina Ruohonen

Tiina Ruohonen

Rakennusliiketoiminnan vastaava, Ruotsi

+358 40 137 1228
tiina.ruohonen@puume.pro

Logistiikkakeskus Lahti

Beata Virlander

Beata Virlander

Projektipäällikkö

+358 50 574 5039
beata.virlander@puume.pro
Janne Hämäläinen

Janne Hämäläinen

Logistiikkapäällikkö

+358 50 428 5844
janne.hamalainen@puume.pro