Yhteystiedot

Yhteydenotto lomake

Hei,

voimmeko auttaa?

Tai soita meille

050 123 1234

Juha Porrassalmi

Juha Porrassalmi

Toimitusjohtaja, CEO

+358 40 900 7101
juha.porrassalmi@puume.fi
Seppo Tikka

Seppo Tikka

Toimitusjohtaja, R.E.D. Compass Oy. Konserniyhtiöiden Puume Oy, Puume oü ja Puume ooo liiketoiminnan kehittäminen

+358 50 439 4966
seppo.tikka@puume.fi
Jyrki Vainio

Jyrki Vainio

Varatoimitusjohtaja, myynti

+358 50 329 0790
jyrki.vainio@puume.fi
Esa Vataja

Esa Vataja

Taloushallinto CFO, hallituksen puheenjohtaja

+358 40 505 2202
esa.vataja@puume.fi
Mikko Virtanen

Mikko Virtanen

Johtaja, tutkimus- ja suunnittelu

+358 40 900 7106
mikko.virtanen@puume.fi
Harri Marttinen

Harri Marttinen

Kaupallinen johtaja

+358 40 728 0747
harri.marttinen@puume.fi
Timo Malmström

Timo Malmström

Johtaja, rakentamispalvelut

+358 40 150 6666
timo.malmstrom@puume.fi
Jyrki Puukangas

Jyrki Puukangas

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 50 389 0407
jyrki.puukangas@puume.fi
Jarmo Muukkonen

Jarmo Muukkonen

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 40 827 1766
jarmo.muukkonen@puume.fi
Markku Bartholdi

Markku Bartholdi

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 400 444 030
markku.bartholdi@puume.fi
Heidi Elers

Heidi Elers

Päällikkö, rakentamispalvelut

+358 40 150 7777
heidi.elers@puume.fi
Antero Karhapää

Antero Karhapää

Johtaja, sähkö- ja teleurakointi

+358 50 390 0284
antero.karhapaa@puume.fi
Olli Lindfors

Olli Lindfors

Projektipäällikkö, sähkö- ja teleurakointi

+358 50 569 5107
olli.lindfors@puume.fi
Sami Impiö

Sami Impiö

Aluejohtaja, sähkö- ja teleurakointi, Kiviharjunlenkki 1 E, 90220 Oulu

+358 50 390 0824
sami.impio@puume.fi
Toni Kivilahti

Toni Kivilahti

Aluepäällikkö, Kiviharjunlenkki 1 E, 90220 Oulu

+358 40 910 6638
toni.kivilahti@puume.fi
Pertti Mattila

Pertti Mattila

Johtaja, kalustaminen

+358 400 842 075
pertti.mattila@puume.fi
Pekka Marjamaa

Pekka Marjamaa

Myyntipäällikkö

+358 50 406 4468
pekka.marjamaa@puume.fi
Antti Leppänen

Antti Leppänen

Projektipäällikkö

+358 50 306 9010
antti.leppanen@puume.fi
Nina Mönttinen

Nina Mönttinen

Projektipäällikkö

+358 400 719 923
nina.monttinen@puume.fi
Anders Djupsjö

Anders Djupsjö

Projektinhallinta & Design, apteekit

+358 40 357 8390
anders.djupsjo@puume.fi
Micke Malmström

Micke Malmström

Projektikoordinaattori

+358 40 737 6942
micke.malmstrom@puume.fi
Olle Munck

Olle Munck

Tekninen suunnittelija

+358 45 139 6075
olle.munck@puume.fi
Krista Stein

Krista Stein

Päällikkö, kalustaminen. Puume Retail Design oü, Narva mnt.13A-31, Tallinn 10151, Estonia

+372 5697 7877
krista.stein@puume.fi