Yhteystiedot

Yhteydenotto lomake

Hei,

voimmeko auttaa?

Tai soita meille

050 123 1234

Myynti

Timo Malmström

Timo Malmström

Johtaja, rakentamispalvelut

+358 40 150 6666
timo.malmstrom@puume.fi
Antero Karhapää

Antero Karhapää

Johtaja, sähkö- ja teleurakointi

+358 50 390 0284
antero.karhapaa@puume.fi
Pekka Marjamaa

Pekka Marjamaa

Myynti, kalusteet

+358 50 406 4468
pekka.marjamaa@puume.fi
Harri Marttinen

Harri Marttinen

Myynti, kokonaispalvelut

+358 40 728 0747
harri.marttinen@puume.fi
Mikko Virtanen

Mikko Virtanen

Johtaja, tutkimus- ja suunnittelu

+358 40 900 7106
mikko.virtanen@puume.fi
Henrik Lemmetyinen

Henrik Lemmetyinen

Myynti kokonaispalvelut, markkinointi

+358 50 338 5155
henrik.lemmetyinen@puume.fi
Sami Impiö

Sami Impiö

Myynti, sähkö- ja teleurakointi, Oulu

+358 50 390 0824
sami.impio@puume.fi
Anders Djupsjö

Anders Djupsjö

Myynti, apteekit

+358 40 357 8390
anders.djupsjo@puume.fi

Rakentamispalvelut

Jyrki Puukangas

Jyrki Puukangas

Projektointi

+358 50 389 0407
jyrki.puukangas@puume.fi
Tiina Ruohonen

Tiina Ruohonen

Projektointi

+358 40 137 1228
tiina.ruohonen@puume.fi
Micke Malmström

Micke Malmström

Projektointi

+358 40 737 6942
micke.malmstrom@puume.fi
Mikko Jaakkola

Mikko Jaakkola

Projektointi

+358 50 320 5370
mikko.jaakkola@puume.fi
Jouko Holmberg

Jouko Holmberg

Projektointi

+358 50 512 2707
jouko.holmberg@puume.fi

Sähkö- ja teleurakointi

Olli Lindfors

Olli Lindfors

Projektointi, sähkö- ja teleurakointi

+358 50 569 5107
olli.lindfors@puume.fi
Sebastian Gerasik

Sebastian Gerasik

Projektointi, sähkö- ja teleurakointi

+358 50 4389 270
sebastian.gerasik@puume.fi
Jyrki Törmänen

Jyrki Törmänen

Myynti ja projektointi, Oulu

+358 50 308 8304
jyrki.tormanen@puume.fi

Kalusteet

Sami Niemi

Sami Niemi

Johtaja, kalustaminen

+358 40 721 7564
sami.niemi@puume.fi
Pertti Mattila

Pertti Mattila

Kalustaminen

+358 400 842 075
pertti.mattila@puume.fi
Antti Leppänen

Antti Leppänen

Projektointi

+358 50 306 9010
antti.leppanen@puume.fi
Toni Hyväri

Toni Hyväri

Projektointi

+358 50 349 9089
toni.hyvari@puume.fi
Ida Lehtonen

Ida Lehtonen

Kalustaminen

+358 40 777 8704
ida.lehtonen@puume.fi
Ida Vuorinen

Ida Vuorinen

Kalustaminen

+358 40 137 1553
ida.vuorinen@puume.fi
Olle Munck

Olle Munck

Tekninensuunnittelu

+358 45 139 6075
olle.munck@puume.fi
Krista Stein

Krista Stein

Kalustaminen, Viro

+372 5697 7877
krista.stein@puume.fi

Hallinto

Juha Porrassalmi

Juha Porrassalmi

Toimitusjohtaja, CEO

+358 40 900 7101
juha.porrassalmi@puume.fi
Seppo Tikka

Seppo Tikka

Toimitusjohtaja, R.E.D. Compass Oy. Konserniyhtiöiden Puume Oy, Puume oü ja Puume ooo liiketoiminnan kehittäminen

+358 50 439 4966
seppo.tikka@puume.fi
Esa Vataja

Esa Vataja

Taloushallinto CFO, hallituksen puheenjohtaja

+358 40 505 2202
esa.vataja@puume.fi
Jussi Leskelä

Jussi Leskelä

Talouspäällikkö

+358 50 408 3595
jussi.leskela@puume.fi
Heidi Malmström

Heidi Malmström

Kehitys

+358 40 150 7777
heidi.malmstrom@puume.fi

Puume AB / Göteborg

Bo Holmlind

Bo Holmlind

Toimitusjohtaja / Puume AB

+46 705 68 47 47
bo.holmlind@puume.se
Knut Moberg

Knut Moberg

Myynti- ja projektipäällikkö

+46 70 66 88 919
knut.moberg@puume.se

Logistiikkakeskus Lahti

Janne Hämäläinen

Janne Hämäläinen

Varastointi

+358 50 428 5844
janne.hamalainen@puume.fi
Beata Virlander

Beata Virlander

Projektointi

+358 50 574 5039
beata.virlander@puume.fi